A3 - Architecture Artgroup Association

A3 - Architecture Artgroup Association #1
A3 - kreatywna grupa architektów i projektantów wnętrz, który ściśle współpracuje z wiodących firm w hotelarstwa i rekreacji, zarządzania i marketingu firm inżynieryjnych i budowlanych.
Znaczne doświadczenie praktyczne zdobyte przez nas w zakresie projektowania i budowy kilku czterech i 5-gwiazdkowych hoteli i obiektów rekreacyjnych w regionie karpackim (Jaremcze miejskich, wiejskich Bukovel). Realizacja śmiałych rozwiązań architektonicznych w trudnych warunkach krajobrazowych przy użyciu nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych w połączeniu z tradycyjnym dla tego regionu "Drewniany budynek" materiały (drewno, ramka, gont, "dziki" ramka) wymaga wiele wysiłku i ścisłej współpracy całego zespołu.
W rezultacie - te obiekty dostał ekskluzywne styl architektoniczny i objętościową rozwiązanie łączące drewniane belki, a czasami "dziką" fasadę ze szkła strukturalnego rama, betonu zbrojonego i naturalnych półpasiec i tak dalej.
W naszych wnętrzach dominują wykorzystanie bogatych klasycznych motywów i folkloru, wykonane wyłącznie z naturalnych, wysokiej jakości materiałów, które są wykonane głównie na zamówienie. Ważnym elementem w realizacji naszych rekreacyjne kompleksów jest realizacja wysokiej jakości robót budowlanych i dekoracyjnych, ponieważ każdy nasz obiekt jest skomplikowany system inżynierii i niestandardowe rozwiązania konstrukcyjne.
Jakościowa i oczekiwaniami wyniku Inwestor wymaga skoordynowanych prac zespołu projektowego, który wykonuje regularne autora i nadzór techniczny z wybranymi zespołami wykwalifikowanych rzemieślników.

Zrealizowane prace